Demirdöküm servis hizmeti Demirdöküm Kombi Bakımı, Demirdöküm Kombi Tamiri, Demirdöküm Kombi Ustası Ankara …  özel eğitimli,konusunda uzman teknikerler ile artık konumunuzda …

Demirdöküm teknik Ankara Servisi bilgi ve tecrübeli ustalarımızla Ankara’nın tüm bölgelerine kaliteli teknik servis hizmeti anlayışımızla sürdürmekteyiz.  Demirdöküm Servis kombi sektöründe teknolojik gelişmeleri yakından takip eden uzman kadromuz ile 12 servis aracımızla Ankara’nın tüm ilçelerine bir servis ağı oluşturduk. Periyodik şekilde aldığımız kayıtları işleyerek randevu sistemi ile çalışmaktayız.

Her geçen gün doğalgazın verimli kullanımını sağlamak amacıyla yeni stratejiler üzerinde çalışıyoruz.  Demirdöküm Kombi Servisi aradığınızda kombinizin sorunu ne olursa olsun bunu çözüme kavuşturmak ve kombinizin verimli kullanımını artırmak için tüm profesyonelliğimizle sorunları ortadan kaldırmak hedefimiz.

Tüm cihaz markalarına kaliteli ve müşteri odaklı servis sunmaktayız.  Demirdöküm Kombi Servis olarak Ankara’nın tüm ilçelerine gezici acil kombi servisi destek hizmeti veriyoruz.  Firmamız gün boyu servis, bakım, arıza ve onarımı konusunda gelen taleplere cevap vermekte ve sorunlarınızı çözüme ulaştırmak için size yardımcı olmaktadır.

Ankara Demirdöküm Servisi olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle ve uzman ekibimizle Arıza konusunda parçada 1 Yıl Garanti hizmetini başlattık. Kombilerinizi servisimize emanet ettiğinizde gereken tüm orjinal parçaları sağlanarak size tekrar teslim edilir. Yerinde müdahale gerektiren kombi servisi işlemlerinde ise arızanız aynı gün giderilir.

Firmamız değiştirilen veya işlem gören parçalar için 1 yıl garanti vermektedir. Ankara Demirdöküm Servis Demirdöküm kombinizin tüm bakımlarını sağlar, arızasını giderir ve kombinizi hazır ve çalışır halde size teslim eder.

Ankara Demirdöküm Kombi Servisi olarak servis ve bakım hizmetini, tüm markalara ve Ankara’nın tüm semtlerine vermekteyiz. Bize 7 gün 24 saat ulaşabilir, sorununuz ne olursa olsun cevap bulabilirsiniz.